Apie mane

1-6Esu trijų vaikų mama, pozityvios tėvystės lektorė, turinti psichologijos magistro išsilavinimą. Iki motinystės atostogų dirbau (ir vis dar dirbu) skyriaus vadove verslo įmonėje – kitaip tariant, nieko bendra su vaikais. Tačiau nuo pat pirmojo vaiko atsiradimo domėjimasis vaikų psichologija tapo viena svarbiausių mano gyvenimo sričių.

Manau, kad geriausi vaikų auginimo ekspertai esame tada, kol patys vaikų dar neturime. Gimus pirmajai dukrai, prasidėjo didžioji mano gyvenimo mokykla: supratau, kad mano studijų toli gražu neužtenka teisingam ir sklandžiam vaiko auginimui. Lankiau ne vienus mokymus, skaičiau knygas, įvairius straipsnius, tyrimus. Daugelį atrastų teorijų, patikrinau per savo, kaip mamos patirtį. Aiškiai supratau, kaip svarbu, naujai iškeptiems tėveliams yra domėtis, atrasti teisingą ir tikrai naudingą informaciją tarp visų tų begalės patarimų, kaip nepasimesti, kaip leisti sau pasitikėti savo širdies balsu.

Tų tikslų vedama, įgijusi pakankamai žinių ir patirties, pradėjau vesti seminarus būsimiems tėveliams, apie tai, kas svarbiausia kūdikiui jo gyvenimo pradžioje, apie vaikų tarpusavio santykius ir kitus pozityvios tėvystės aspektus. Šiomis temomis rašau straipsnius tinklaraštyje Mes-tevai.lt bei dalinuosi svarbia informacija savo Facebook paskyroje.

Nors motinystei ir tėvystei iki galo pasiruošti įmanoma tik jau tapus mama ar tėčiu, tačiau įsitikinau per savo patirtį, kad žinios yra jėga. Norisi, kad nuo pat pradžių tėvystės kelias būtų kuo sklandesnis ir kuo mažiau streso keliantis.

Nes laimingi tėvai augina laimingus vaikus!

Nuoširdžiai,

Ieva

Reklama

One thought on “Apie mane

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s